Home  

show in english

תחייה1

תחיית הצדיק חיים

הקדמה לחלומות על תחיית הגואל חיים

 

מפני שבמסמך הקודם ''מאחורי הדלת הגדול הברזלי של 770'' הזכרתי שם שלעשרים ושלוש שנים עד עתה אנו מקבלים עדות בחלומות על התחיה ההיסטורית של הגואל חיים, אמשיך להביא כאן כ60 חלומות מהם בכדי לתת הבנה יותר על מה אנו מדברים.

דוגמאות אלה נלקחו מבין החלומות שרשמנו במשך העשר שנים הראשונות של הסימנים השלמים של הגאולה השלמה בזכות הגואל הנבחר חיים, מ1983 ל1993. רשמנו כאלף חלומות (המספרים הנמצאים פה לפני החלומות מקבילים לרשימה ההיא המקורית). ועד הנה ישנם יותר מאלפיים חלומות רשומים אצלנו, ואין הפסק לחלומות הגאולה אחרי שנפתחה הדרך.

שואלים למה מקבלי החלומות כה מוגבל במספר? ואמנם אותם המועטים הם המועטים שידעו והאמינו בגילוי החדש, ועד עתה אחרי 23 שנים כן הוא שאנו עוד מועטים מאד. חכמה עליונה היא בסדרי התגלות הדברים ואינני יכול לענות עליה, אלא כן היא העובדה שאנו המועטים קיבלנו עד עכשיו את העדות הגדולה והרחבה הזאת, עדות חדשה שלא נודעה ולא נשמעה כמוה בכול דברי הימים. עבודתנו, כחמורים נאמנים, עומדת בהכנת כל החומר בכתבים בשנים ה ''ראשונות'' האלה באופן שכל ההתגלות בשלמותה תוגש לעולם בזמן המועד כרצון ה''. אנחנו אומרים שהכול מתוכנן בתוך ''ארמונה של אסתר המלכה'' עד שיכולים לגלות את הדברים למאה ועשרים ושבע מדינות שבמלכות אחשורוש המחכות לישועה הגדולה של הפורים החדש.

כמוזכר במסמך 770 אנחנו לא ''דואגים'' על שיאמינו לנו ואינה עבודתנו לשכנע אחרים. כל דברי העדות מדברים בעצמם. וגם עכשיו בתקופה המוקדמת הזו של הגה''ש, שגילינו כתבים על הבשורות באתר CAMILLO ובאתר ''בית אסתר'', הקורא בהם לאט לאט וברצינות ובלב הפתוח לאמונה יתפלא וישתומם עד מאד על התגלות הדברים הנמצאת פה.

עדות החלומות השייכים לתחיית הצדיק חיים רק סוג אחד הוא. הסוגים הכלליים מקבילים לששת הסימנים השלמים (1) כוכבי הגאולה השלמה (2) מלכות השמים (3) אור חדש של בית התפילה של שבע קומות ושלוש-עשרי מזבחות (4) מישרת חמור אוכל לחם (5) הנבואות החדשות הנוגעות לדור הרביעי הזה הכולל את תקופת יום ה'' הגדול והנורא הבא ו (6) תחיית הצדיק חיים בסימן השלם של תחיית המתים.

בלשון רכות אני מדבר ואמנם החלומות הנחשפים כאן מייצגים ''פצצה גדולה'' שבסוף יהיו למקור אמונה לדורות הבאים. איך שהוא, האמונה ב ''דברים חדשים'' תהליך של דורות הוא, והקושי לעם ישראל בקבלת ''דברים חדשים'' פי אלף הוא, הגם שכתוב בנביא ישעיה (מח'-ו',ז',ח') שָׁמַעְתָּ חֲזֵה כֻּלָּהּ, וְאַתֶּם הֲלוֹא תַגִּידוּ: הִשְׁמַעְתִּיךָ חֲדָשׁוֹת מֵעַתָּה, וּנְצֻרוֹת וְלֹא יְדַעְתָּם.  מח,ז עַתָּה נִבְרְאוּ וְלֹא מֵאָז, וְלִפְנֵי-יוֹם וְלֹא שְׁמַעְתָּם--פֶּן-תֹּאמַר, הִנֵּה יְדַעְתִּין.  מח,ח גַּם לֹא-שָׁמַעְתָּ, גַּם לֹא יָדַעְתָּ וכו.

 

אם ניגשים לעדות הזאת ולחלומות האלה הגאוליים בהשקפה פתוחה כזו לדברים חדשים ממש, אי אפשר להישאר באדישות, ובלי ספק ירצה הקורא לדעת יותר ולשמוע עוד דברים.

 

כלפי החב''דיים, שכוונתי שם במסמך היא לנסות להציל נשמות שנפלו לאותה התסבוכת, אין המטרה להביא אותן אל הגאולה השלמה, כי אם לשחרר אותן מהמיתוס החב''די ומהפולחן המשיחי המזויף שהתקשרו בו. אני מביא כאן מחלומות העדות על הגאולה השלמה בכדי לתת אחיזה כלשהי על סוגי עדות אמיתית של גאולה, וכאן של תחיית הצדיק חיים, הלוואי ויתעורר מי מהם להעריך סוג אמיתי של ''דברים חדשים'' שלא נודעו ולא נשמעו קודם לזה. יישוו את אלה עם עדות הפרופגאנדה של חב''ד וידונו הם על מה ועל מה. מצידי אני מקווה ומתפלל שמקרבנות אלה יתעוררו מהם בחורי ישיבותיהם ומוסדותיהם בזמן וישתחררו מחב''ד.

 

העובדה שהצדיק חיים היה ראש הלו' צדיקים הנסתרים בחייו אינה קשורה בישירות לגאולה (הרי בכל דור ישנו ראש הלו' צ'נ). ואמנם עובדה זו מתקשרת לגאולה השלמה אחרי סבלו האחרון של הצדיק חיים ובחירת ה'' בגואל אחרון של דברי הימים ותחייתו מן המתים. הוא הצדיק הנסתר שהציל אותי מחב''ד כאשר היה עוד חי בעולם, וברוך ה'', זכיתי ללמוד איתו שלוש-עשרי שנים במילאן איטליה. כתלמידו הראשון נעשיתי אחראי לאסוף ולרשום את העדות ולהסביר כפי יכולתי כל ענייני הגאולה השלמה. וכן כבר לפני מותו ציווה אותי הצדיק חיים להיות חייל חזק במלחמה נגד כל הקבלה המזויפת של ס' הזוהר וכו. ולפרסם את ספר מלחמות השם של החכם מצנעא תימן יחיה אבן שלמה אלגאפאח. ואחרי מותו ותחייתו בשנה הראשונה ציווה אותי הצדיק חיים לכתוב נספחים לספר ההוא. ומלאתי, ברוך ה'', את הציווי הזה, כמו שנמצא פה באתר CAMILLO .

 

נאטוראל לגמרי הוא שהרבה חושבים אותי קצת חוץ מהשכל הישר, לכופר, לחולם חלומות, למתוחבל גדול, לנביא שקר, לחורג מהמסורת, לקרבן הובא לטבח, לנשמה מסכנה וכו. וכו. ואמנם כל אלה הם ששמעו רק קצת מילים ממנו על הגאולה השלמה אבל לא קראו בספרי העדות שלנו. ומובן שחלק גדול מהיהדות האורתודוקסית המאמין בס' הזוהר מוכנים תיקף ומיד לקרוא אותי כופר, מזלזל ואף משוגע הקם נגד אוקיינוס של חכמים גדולים בתורה שהאמינו בזוהר ובכול הקבלה הזאת. גם הם, אמנם, לא מרשים לעצמם ללמוד בעומקות את הסברי החטא הכרוך בעבודה זרה ממש היוצא מהתיאולוגיה של עולם האצילות. ובאמת לא קשה ואפילו קל הוא להבין את כל הדברים, למי שאין לו קדום-השגות. וכיום מועטים מאד הם במסגרת היהדות האורתודוקסית.

 

 

אפילו חברת יהודים מתימן המכירים ומאמינים לחלוטין בספר מלחמות השם לרב אלקאפאח ומבינים בשלמות את חטא התיאולוגיה האצילותית וכו. טענו נגדי על שנמשכתי לפלסף על בריתות, חוקים חדשים וחמורים. נמצאת פה באתר CAMILLO תשובתי להם. ואמנם כסילות ההאשמה מצחיקה אותי. אחד מהם כותב באצבע מאשימה שעשו חקירה שלמה לדעת יותר על הצדיק חיים שאנו מבשרים ומדברים עליו ולא מצאו כלום ואין מי ששמע עליו.

 

שכל גדול זה. הצדיק חיים היה צדיק נסתר. אפילו אשתו וקרוביו לא ידעו כלום מהזהות האמיתית שלו. גם בקהילה ובבית הכנסת שהיה הולך שם בכל יום ליותר מעשרים שנה לא ידעו ולא חשדו אפילו שהמורה חיים היה צדיק נסתר. כתלמידו הראשון אני שידעתי. הוא שהודיע לי ולימד אותי והראה לי בשלוש-עשרי שנים שלמדתי איתו. הייתה לי רשות, אמנם, להגיד את הדבר לחברים מיוחדים, כמו ג'רדנו לוי, דוד לוי, רנטו לוי, איליאדה לוי, ג'נו טמפיארי, דוד בנין, שרה פודו ועוד מעט חברים. זהו זה.

 

אז תגידו איזה חקירה רוצים לעשות? מנוגד לשכל הישר הוא.

הדרך היחידה להבין את אמיתות דברי הבשורות הוא ללמוד את העדות המובאת ואת הטקסטים המוכנים בהסברי הדברים ולחקור בפירושי ה ''דברים החדשים'' שהתגלו.

 

והלא קבלת חכמינו, זיכרנם לברכה, היא שהמשיח (ההתגלות המשיחית) אחד הדברים הבא בהיסך הדעת, בלי שידוע ממנו כלום לפני התגלותו!?

 

שלא תבינו אותי להפך. אני לא מתלונן ולא מבקר אף אחד. אני מראה רק את הקושי העצום לייצג את ''הדברים החדשים'' המנובאים כלפי בשורות הגאולה השלמה העומדות במצב חדש ממש לגבי הקדום-השגות החזקות שכולם מפחדים לנטוש.

 

ובכן בשמחת המתנה הגדולה הזאת שהעניק עלי הקדוש ברוך הוא, אני מתחיל להודיע כאן חלומות עדות השייכים לסימן האמיתי השלם של תחייתו של הצדיק הנסתר חיים, הגואל הנבחר. השתדלו להיות בלב פשוט וניאוטראלי בקריאתכם בהם ותראו שהם מדברים אליכם ומעודדים אתכם לדעת יותר ולהבין מה קרה. אם במוח פתוח ייפתח המוח ואם בלב פשוט תתחילו להרגיש משהו מהלב החדש המנובא לגאולה השלמה. אמן וכן יהי רצון.

 

פרץ גרין – מרץ 30, 2006 – ראש חודש ניסן תשס''ו

 

חלומות לספר הצדיק הנסתר חיים

 

פרולוג קטן

 

הצדיק חיים היה אוהב את החיים. בכל מה שהיה אומר או עושה היה מביע אהבה עצומה לחיים ולחכמת הערכת החיים. היה אוהב לראות בני אדם המתלהבים באהבתם לחיים, באהבת והנאת פעולותיהם, בדברי שיחה, בנסיעות, בהערכת הטבע, באכילת מאכלים טעימים, בשירה, בנגינה ובכול תענוג מתענוגי העולם המותרים. הגואל חיים כאשר היה בעולם היה כולו חי, כשמו חיים.

 

תנועותיו של הצדיק היו תמיד חיות. דרכיו היו מזרחיות. כשהיה מדבר, כל האישיות שלו הייתה כרוכה בנתינת תוכן דבריו לשני. לא נמצאו בו הדרכים הקרות של התרבות המערבית-הצפונית. אף פעם לא היו שומעים ממנו שיחה אינטלקטואלית המדוברת כפרופסור שמנענעת רק הפה. ולא היה מביע מושכלות מופשטות העושות רושם על בני אדם. הצדיק חיים היה מלא חמימות והיה עונה על לב כל אחד ואחת. היה כולו תימני ואין עם אחר כה מלא באהבת החיים ורגישות לאחרים כמו היהודים התימנים.

 

בטח אני בדיעה קדומה בדבר התימנים, לא רק מפני שהצדיק חיים היה תימני אמנם בגלל ש ''גייר'' אותי הצדיק ועשני תימני אחרי היותי מהלידה אשכנזי. ובכן אין לי מידת שיעור בדעה הזאת ואני משוכנע שלא מתקיימת חברת יהודים כה מוקדשת לדייקנות באהבת מצות התורה ולהשגת אוצרות בריאת ה'' בחיי הטבע וסגולותיו לטובת בני אדם.

-------------------------------------------------------------

חלומות אשר בהם סימני תחיית הצדיק חיים

 

846 – פאולו (פייארו) ראה בחלום (פבואר 13, 1993 - סומבררו) את הצדיק חיים, נולד מחדש. מגופו האיר אור בהיר לבן. - -

 

ישעיה ''ילד יולד לנו בן ניתן לנו ותהי המשרה על שכמו'' וכו.

 

844 – בנימינו (פריקו) חלם (ינואר 25, 1993 – סומבררו) שראה את פרץ, את רנטו לוי, ואת שמעון (לופאנו) ואחרים שלא מכיר אותם. אלה היו תלמידים לצדיק חיים כשהיה בעולם*. אז נמצא הגואל חיים שאמר ''התלמידים הראשונים שלי הם פרץ ורנטו''. ונאמר בחלום ששמעון מאמין בתחיית הצדיק חיים אבל לשאר יש ספק. מהנוכחים שאלו את בנימינו אינפרמציה על פרץ ובנימינו ענה להם שבתקופה הזאת אין רשות לדבר.

 

* הערה: במציאות שמעון לא היה מכיר את הצדיק חיים. ובכלל חלום זה קצת מוזר. למה נאמר ככה על שמעון שהיה תלמיד של הצדיק ובאמת לא היה מכיר אותו? ומה פירוש הדבר שאמונת שמעון בתחיית הצדיק מעולה כלפי השאר שיש להם ''ספק'' שזו מלה חזקה? – דבר אחד בטוח: חלום זה הוא ממלכות השמים, מפני שבנימינו, עליו השלום, היה בסימן ה ''שתיקה'' של מלכות השמים, ורנטו לוי הוא שקיבל את הסימן השלם של מלכות השמים. ואולם אם פרץ, רנטו ובנימינו היו יודעים לשתוק אי אפשר לומר כך על שמעון שלא הכיר גבול בשיחתו, ובסוף לא היה יכול לקבל את האיזון של הברית השלמה. ואמנם פה נאמר שאמונת שמעון בתחיית הגואל חיים הוא בלי ספק אבל לשאר יש ספק. אני זוכר ששמעון היה תמיד מחכה ''לראות'' את הצדיק חיים. פעם ראה בן אדם המסתכל במערכת החלון של חנות המרגליות של שמעון, והיה משוכנע שזה היה הצדיק ושרמז לו כסימן לזה. וכשיצא שמעון מהחנות לא היה אף אחד. נכון הוא שאצלי היה ספק גדול על הדבר הזה אבל אחרי חלום זה פחדתי והסרתי כל ספק שהיה הצדיק חיים. הסקתי מהחלום שאמונת תחיית הגואל חיים אינה קשורה למידות אחרות או לדרגת האדם. אמונה מיוחדת ונפרדת היא גם משאר מידות האדם. ומי שמקבל את האמונה בה מתקן גם את העבר, כאילו שמעון היה תלמיד הצדיק חיים מאז בגלל אמונתו בתחייתו. דבר גדול הוא זה, ובע''ה אשתדל להרחיב יותר במקום אחר. - - יתרון גדול הוא לנו במה שאנו יודעים את האמת בנוגע לסימנים השלמים אבל דבר אחר הוא להגיע אל האמת ההיא ולחיות בה בשלמות.

 

840 – אדם קמחג'י חלם (ינואר 4, 1993 – באר שבע) שהיה ביחד עם הצדיק חיים בברזיל. האווירה הייתה נקייה ובריאה. אדם העריך מאד את המזל הטוב שלו על הנסיעה הזאת עם הצדיק חיים, והבין שהיה סימן לתיקון על טעות שעשה אדם תשע-עשרה שנים לפני זה. - -

 

פעמים רבות הצדיק חיים בתחייתו בא אצל תלמידים לשם תיקונים.

 

831 – בנימינו (פריקו) (דיצמבר 25, 1992 – מילאנו) ראה בחלום את הצדיק חיים בחדר יושב על יד מכתבה ופאולו היה על ידו. ביד ימינית של הצדיק הייתה אבן גדולה בצבע כחול, ובידו השמאלית היה טבעת עם אבן גדולה ירוקה. הצדיק חיים חייך ונשק לבנימינו ואמר לו ''אתה מנשק כמו המורה''. - -

 

תראו העדות המפליאה על מיתתו של בנימינו ש ''נלקח'' מאת הצדיק חיים כקרבן הזקוק להמשך קיום מישרת החמור. שלוש-עשרי שבועות לפני מותו שלח הצדיק חיים סימן בחלום שהתלמידים צריכים לקיים סימן אבלות לשלוש-עשרי שבועות. ובחלום אחר נאמר שהצדיק חיים היה צריך ''לקחת'' מישהו לטובת העולם וכו. בבוקר של לויית בנימינו ג'ורדנו לוי ראה בחלום את תחייתו של בנימינו וכו. קצת זמן אחרי זה פאולו חלם את בנימינו (שמת מזעזוע-מוח באסון עבודה כשהוכרח לקפוץ למטה מפיגום-בנייה) שהסביר לו והראה לו שלא הרגיש בכלל שום כאב במיתתו. בנימינו מת בנשיקה.

 

701 – ג'וזפה חלם (יוני 27, 1990) שהיה ביחד עם הצדיק חיים שהיה קצת משונה; התנהג כמו איש מאד זקן שכבר לא כל כך ברור בדעתו. ג'וזפה התנהג בדרך ארץ ונשאר על יד הצדיק לדאוג על צרכיו שלא יחסר כלום. הצדיק לא היה יכול לדבר טוב, וצורת לשונו לא הייתה נורמאלית. אמר הצדיק ל ג'וזפה לעבור לפניו אבל ג'וזפה ענה ''לא, מורה, אני לא יכול לעבור לפני המורה, כי אני צריך להתנהג בדרך ארץ''. הצדיק צחק והמשיך ללכת בצורה עקומה ובלשונו בחוץ וקצת מחוספסת, והמשיך ללכת ביחד עם ג'וזפה. אז אמר הצדיק איזה מלה שלילית. ג'וזפה שאל למה הוא ''מקלל'' וענה לו הצדיק חיים ''רציתי לומר עולם הדברים הנמצאים עכשיו''. בכבוד ג'וזפה הלך אחריו ואז ראה את אשתו של הצדיק, הגברת מזל (נשמתה בגן עדן - נפטרה מרץ 1993), ביחד עם בעלה1 היו מאד שמחים. ג'וזפה הלך עם שניהם ואז הצדיק חיים אמר לו ''אני נסיתי אותך''. השתנה הסצינה. ג'וזפה עמד ביחד עם כמה אנשים בתחתית הר; על פסגת ההר היה איש; האנשים אשר איתו התחילו לדבר; היו שמונה אנשים בבגדים ארוכים. אור בצבע תפוז שרה עליהם והביא אותם אל פסגת ההר. נשמע קול מן השמים האומר ''סוד סיני''. ג'וזפה חשב על ''סוד'' הארבעים יום וארבעים לילה של משה על סיני בלי אכילה ובלי שתייה. על פסגת ההר ג'וזפה ראה את משה רבינו והודה לה'' בשמחה רבה. משה לבש בגד שחור ארוך, שערותיו היו ארוכות והיה לו זקן עבה מאד. השתומם ג'וזפה על המראה. אחרי זה החזיון עבר לנהר ירדן במקום שעברו שם בני ישראל. ג'וזפה ראה את משה עם מטהו שהשתחווה לה''. נשמע קול האומר ''הסתכל עתה על משה ותראה את מהלך האירועים של עם ישראל בכול דברי ימיו''. לפני משה ולפני השמונה אנשים נראה מראה בו נחזה ברגע אחד כל ההיסטוריה של עם ישראל.

 

חוץ לעניינים הנפלאים עצמם במראה הזה, נקודת הלימוד שבו היא מעלת הדרך ארץ ועד כמה מגיעה בעבודת ה''.

 

704 – פאולו (פיארו) חלם (יולי 8, 1990 – יוסטן טקסיס) שהיה בבית החיים. להפתעתו הוא ראה את הצדיק חיים שקם מהקבורה. הצדיק התקרב אצל פאולו בחיוך ואמר ''אתה רואה שקמתי מן המתים''. אחרי זה טיילו ביחד ועלו על מדרגות נעות של מדרגות לבנות; אחרי זה היו על אנייה על נהר גדול ורחב. המים היו נסערים ומסוכנים אבל נוכחות הצדיק חיים השקיט את פאולו. אחרי זה שקטו המים והייתה אווירה של שלווה. אז הלכו הצדיק ופאולו למקום שהיו שם פרץ, דבורה (נודע) והילדים. הצדיק חיים לא רצה שהם יכירו אותו והתקרב על יד פרץ באופן חשאי, ונתן לו הכאה חברתית על הלחי ואמר לו בחיוך ''מה יש? אני פה''. אחר כך הצדיק ופרץ נכנסו לחדר פרטי וכשיצאו פרץ היה יותר שקט והיה מחייך. אחרי זה הצדיק המשיך לטייל עם פאולו.

 

אלה הם לימודים (ונמצאים ברוב החלומות המובאים כאן) על הקירוב העצום של הצדיק חיים בסימן השלם של תחייתו. והרי אותו הקירוב אינו מפחיד, כי אם משקיט ונותן שלווה.

 

711 – ג'וזפה חלם (אוגוסט 21, 1990 – מילאנו) את הצדיק חיים שהיה שבע-רצון ומחייך. אז הוא לקח את זרועו של ג'וזפה ובסכיו השחיטה שלו שפשף בכוח עד שירדה טיפת דם.

 

זה מראה על קשר מיוחד עם הצדיק חיים שזכה אליו ג'וזפה.

 

716 – יונתן (בנו של אדם קמחג'י) חלם שהיה בבית כנסת של יהודים פרסיים במילאנו ביחד עם אביו, פרץ, קרמינשאול (פיארו) ופאולו. הצדיק חיים היה קורא בפרשת האזינו (דברים לב') 'שמעו שמים ואדברה ותשמע הארץ אמרי פי' . - -

חלום זה מייצג קשר היסטורי בין נבואת התורה וזמן הגאולה השלמה, בבחירת ה'' בגואל חיים. הוא מה שאנו אומרים ''התחדשות התורה בברית השלמה של הגאולה השלמה''.

 

738 – ג'וזפה חלם (אוגוסט 8, 1991 - מילאנו) שהיה בביתו והצדיק חיים היה נוכח. ג'וזפה ביחד עם הצדיק חיים היו עושים סימנים על עמודי הבית (העמודים שעליהם מוחזק הבית או עמודי יסוד הבית). אחרי זה ג'וזפה במטה של הצדיק חיים עשה סימנים להסיר רוחות רעות ושדים מן הבית.

 

חלום זה מקשר את השמירה החדשה של המזוזה החדשה של הגה''ש (תראו חלום של אננא פסלאקווה על הפסח החדש והמזוזה החדשה).

 

765 – דבורה (נודע) חלמה (דיצמבר 12, 1991 – סומבררו (סומבררו הוא כינוי ל עיר סוברה בברגמו איטליה) ) שהגיעו כמה נשים שרצו לדעת יותר על בית ספר השושנה. בראותה ככה דבורה פתחה ספר הכולל בו ''חיי הצדיק חיים, שיעוריו ושיחותיו'' וקרא ממנו משפטים הנגעים לשבת: בשבת המטבח ''שבור'' מפני שאסור לבשל. ואמנם אין פירוש העניין שהשבת היא רק לא תבשל או לא תבער אש ולא תשתמש באש וכו. בשבת יורדת על האדם רוח של תפילה. לכן בפרט ביום השבת יבקש המתפלל כל מה שבליבו. אם, לדוגמה, רוצים לבקש רחמים על כל אלה שאין להם אוכל או בגדים או בית, השבת מסוגלת היא לתפילות כאלו. - - הנשים לא הבינו טוב את השיעור ולא נתלהבו מהדברים ההם. אחרי זה דבורה ראתה את הצדיק חיים ואת פרץ שהתקרבו אליה, היא שאלה אותם לשלום וראתה שפרץ עושה את עצמו כ ''זנב'' מאחורי הצדיק, ודבורה חיבקה את שניהם.

 

חלום זה בא על שם השבת המחודשת בחוק החדש ומנהג החדש של בית התפילה של הגה''ש.

 

767 - פאולו חלם (דיצמבר 25, 1991 – סומבררו) שהיה ביחד עם הצדיק חיים. גם פרץ והתלמידים היו נוכחים. הצדיק היה מדבר בביטחון ובהחלטיות, מוביל לתלמידים שלווה פנימית וחפץ לפעול בעד הגאולה השלמה. הצדיק חיים היה נותן פרוייקט לכל אחד ואחת והם בקבלתם את ציווייו הרגישו את עצמם חזקים ומוכנים לעבוד.

 

מצוות הזמן הוא לזוכים לעבוד בעד הגה''ש והמאמין בגה''ש יקבל ''עבודה'' או תפקידים מאת הגואל חיים ויתחזק מאד בזכות הזאת.

 

792 – פרץ חלם (מיי 16, 1992 – סומבררו): היה יושב ביחד עם הצדיק חיים על יד שולחן, הצדיק על ראש השולחן ופרץ על ימינו. פרץ היה קורא בברכת המזון. בנקודה מסוימת הצדיק הפסיק את פרץ, מפני שהיה מופרע מטעיויות בקריאה. הצדיק השתמש בביטוי ''כפילת פה''. פרץ בראות את הצדיק כה מופרע הפציר בו שלא להוכיח אותו בקושי, מפני שהיה קשה לו לסבול גבורות ברגע ההוא. הסכים הצדיק חיים והמשיך לדבר באופן רגיל.

 

זה אחד ממאות חלומות (לא רשמתי מהם כי אם מה שהחשבתי לחשובים גם לאחרים) שקיבלתי בשנים שעברו על שם תיקונים בכתבי ספר משנת חיים. פה התיקון היה על מסמך השבועות שלי לפני ה'' הנוגעים לחוק החדש. היה צריך לכפול את הלשונות, לדוגמה ''זאת היא הברית השלמה של הגאולה השלמה ולא הייתה אף פעם מתקיימת ולא תתקיים אף פעם ברית חדשה שלמה אחרת''.

 

602 – אננא גספרוטי חלמה (נובמבר 7, 1989 – מילאנו) שהיא אמרה לפרץ ''אני מצטערת, פרץ, שאתה עוד קבועה במחשבה שלך. צא מעצמך ושים את עצמך במחשבת הצדיק חיים, בפרט במה שלימד אותך שלא לתת חשיבות ללבנים בבניית בניין יותר מלאנשים הבונים אותו. בשש שנים הראשונות זה מובן אמנם עכשיו היא שנת המשפט, ולמי שסבל יש לו הזכות והצדק שמכירים אותו ומודים לו על זה.

 

גם דרך תלמידים אחרים באים תיקונים מהגואל חיים. תיקון זה היה על שלא הייתי נותן הכרה מספקת לאלה שסבלו בעד המישרה עד אז, והייתי חושב רק על הקמת הסימנים השלמים וכו. הצדיק חיים הזכיר לי דרך אננא את דור המגדל שעל לבנה שנפלה ונפסדה היו עושים אבלות ועל בן אדם מהבונים שנפל ומת לא היו מסתכלים אפילו.

 

610 - ג'וזפה חלם (נובמבר 27, 1989 – מילאנו) שהיה בביתו ביחד עם הצדיק חיים וגם דניאל (אחיו) היה נוכח. הצדיק היה שוכב בפינת החדר וביקש מדניאל להביא לו את המטה (שרביט) שלו. דניאל בהבאת המטה הסיס קצת והמטה כמעט ונפל מידו, אמנם הצדיק ראה את זה ובמהירות אחז בו לפני שתיפול. אז הצדיק בירך את דניאל ונגע בראשו במטה. אחרי זה הוא בירך צעיר אחד לא מוכר ל ג'וזפה. הברכה השלישית ניתנה לג'וזפה. אחרי זה ג'וזפה צייג כמה בחורים לפני הצדיק חיים ואמר ''הגואל האחרון של האנושות''. הצדיק באופן רך הוכיח את ג'וזפה ואמר ''לא טוב לומר ככה באופן זה'' (ג'וזפה לא זוכר יותר מדבריו בזה). צעיר אחד שהיה נוכח אמר ''ראיתי את הגואל; אני יכול לאשר את זה ואין אף אחד יכול להגיד כלום''. בחורה אחת אמרה ''כן אמת, הוא הגואל. אני צריכה לומר את זה לאמא שלי''. אחותו של ג'וזפה, אננא, החזיקה בזרועו של הצדיק בשמחה ואמרה ''ספרד, צרפת''. אמר לה ג'וזפה ''לא, הברית השלמה צריכה לצאת לכל העולם. ותמיד צריכים לומר 'ברוך ה'' ''. הצדיק חיים חייך בהבנתו את כוונת ג'וזפה. אז אמר ג'וזפה ''השנה הבאה תהיה תשעים. הצדיק ענה ברצינות כבדה ''תשעים תהיה שנה נוראה''. עכשיו כל הצעירים ישבו עם הצדיק חיים, וג'וזפה, בעמידה, אמר ''בשש שנים הראשונות הגיעו הסימנים. עכשיו מגיעות פקודות חדשות. הצדיק הפסיק את ג'וזפה ואמר ''אתה צריך להגיד פ' ח' (במקום פקודות חדשות). זה שובר את השוליי-טעות של השנים שעברו. זה סו' של מה''ש''. עמד הצדיק חיים והתחיל לדבר עם הצעירים הנוכחים. אמר להם בטון חזק והחלטי ''אני המורה, הגואל''. יש מהם שלא הראו כבוד כמו שצריך. אמר הצדיק ''מה, לקחתם אותי לסן רמו! אני המורה, הגואל''. אז הוא דיבר איתם בסבלנות גדולה על הבעיות שלכל אחד ואחת. אחד מהם חזר על מלת ''הגואל''. הצדיק הוכיח אותו באומרו ''אל תרוץ הרבה במחשבותיך''. אחרי זה ג'וזפה היה לבדו עם הצדיק ולקח את ההזדמנות לשאול בנוגע לנסיעה לישראל (כי הגיעו כבר לפני זה סימנים שפרץ, נודע, גילת חיים ופאולו צריכים לנסוע לארץ ולשבת שם). הצדיק אמר ''מה! (פרץ) עוד לא הלך!'' ג'וזפה הזכיר משהו מהבעיות אבל הצדיק בקול החלטי ענה ''צריכים לעשות''. ג'וזפה אמר ''כן, זה נכון''. הצדיק הסתכל על השעון שלו ואמר ''הם צריכים להגיע שמה לפני השחר בכדי שהכול יהיה בסדר''. ברגע ההוא ג'וזפה ראה בחיזיון שהוא היה עם הצדיק חיים בישראל בעת השחר. אמר הצדיק ''אני יודע דרך להגיע שם במהירות''. ג'וזפה אמר ''אני מכיר בחברה רומניאית''. הצדיק אמר ''אמנם ההתגלות צריכה לצאת מאיטליה'' ואז הוסיף ''לצערי, מכאן אני לא יכול לעזור לכם בכסף, מפני שפה אין כספים'', וכאשר אמר ככה הצביע לכיסי המעיל שלו לסמן שלא היה אצלו כסף. - -

 

חלום זה התבוננות עמוקה היא על דרכי הצדיק חיים, המורה, הגואל, על ענוותנותו, סבלנותו וסובלנותו; אינו מתרגז אלא בנחת מוכיח אם יש להוכיח, ובנחת מסביר אם יש להסביר. צריכים להעריך כאן את מידת ההתקרבות המאוזנת של הגואל חיים בתחייתו ובאותו רגע את מידת האמת השמורה בהודעתו את עצמו. (הערה לחב''דיים: קחו את כל העדות שלכם על הרבי, של ארבעים שנה לפני מותו ועשר שנים אחרי מותו, ותזרקו אותם לאשפה, ובואו להתבונן על דברים אמיתיים השייכים אך ורק לגאולה השלמה ולגואל הנבחר באמת מאת ה'' אלהינו!)

 

629 – אדם חלם (ינואר 6, 1990 – באר שבע) שראה את הצדיק חיים שהיה ביחד עם הרבה אנשים ונשים מהמוני העולם מכול גזע ומכול סוג. הצדיק חיים בענווה גדולה ובאהבה עצומה ומורגשת היה מחבק לכול אחד ואחת מאסיפת ההמון הגדול ההוא, שהיו ביניהם גם הרבה עניים ועמי הארצות ואמר ''אנחנו כולנו בשר אחד''.

 

חלום זה מציע את העמוד המרכזי של שיעורי הגואל חיים.

 

633 – פרץ חלם (ינואר 10, 1990 – באר שבע) שראה את הצדיק חיים בשדה-תעופה, מלובש בבגדים קרועים כעני מדולדל, והיה מראהו כיהודי אשקנזי פולאני או רוסי. פרץ רץ אליו בשמחה רבה ושאל לאן היה נוסע הצדיק. הוא ענה שהוא נוסע לארץ ישראל לארבעה ימים. פרץ ביקש רשות לנסוע איתו יחד. הצדיק ענה ''בחפץ לב, אם אתה מקבל את התנאים'' ורמז לו על מצב העניות שלו. פרץ שמח מאד שהצדיק חיים הסכים. - -

 

זהו סימן מובהק שהעלייה הגדולה מרוסיה ומהאקס-ריבובליקות הסובייטיקות היא בזכות הגואל חיים.

 

648 – דבורה חלמה (פבואר 9, 1990 – באר שבע) שפרץ, ג'וזפה והיא היו בשדה של חיטים, תבן ושחת; אחזו אחד בשני בידיים והיו קופצים למעלה ולמטה כילדים, ושרים ''הצדיק חיים הוא הגואל, הגואל יושב על כסא מלכות השמים''. - -

 

כדברי ישוע שבזמן בוא האדם הנבחר (בן האדם) המקבלים אותו ואת מלכות השמים יהיו כילדים אשר ליבם פשוט ונקי. אמר את האמת ואנו יכולים להעיד על זה בעדות רבה.

 

664 – אננא גספרוטי חלמה (מרץ 15, 1990 – פראמורה) שהצדיק חיים היה אורח אצלה. הצדיק דיבר עם המשפחה שלה בצחוק וברוח טובה. כולם היו שבעי-רצון מאד. אננא אמרנ לאמה קרולינה ''את רואה שהוא קם מן המתים. את יכולה לנגוע בו. אננא ומרקו פדריקו, בנה, נתנו יד לצדיק חיים. פתאום ראו חדר ענקי מלא לחם מכול מידה וצורה. הצדיק חיים לקח סל גדול מאד ושם בו המון לחם לשמירה. ואמנם כל מה שלקח לא המעיט בשום פנים את הלחם שמילא את החדר. הצדיק חילק לחם לכול הנוכחים. - -

 

סימן זה מראה על הכמות העצומה של לחם הגאולה השלמה הקשורה בתחייתו של הגואל חיים. תראו את הנושא החוזר של ''אתה רואה, אתה יכול לנגוע בי''; זהו הגוף החדש של תחיית הצדיק חיים אשר בו, כאשר הוא חפץ, הוא יכול לרדת לעולם ממש, הגם שעל פי הרוב הוא מתגלה בו בחלומות. הנה הגואל חיים מראה לנו את הגוף הזה החדש הקם בתחייה, בכדי לחזק בנו את האמונה בתחייתו ולזכות אותנו, בעזרת ה'', לתחייה, כמו שראינו, לדוגמה, בדומניקו מניגרסו, בבנימינו פריקו נוסתר, ברמו לוי, בקמל קמחג'י, באנטוניתה (דודה של פאולו פיארו), ווינצ'נסו (דוד של פאולו) ובאחרים. כמובן ישנן דרגות הרבה בדבר התחייה ובגוף התחייה, והגם שאלה המוזכרים יכולים לבוא בחלומות אינני יודע אם הם יכולים לרדת לעולם ממש כמו שיכול הצדיק חיים (וכן עשה –תראו את העדות על אננא פסלאקווה). נאמר בחלום ג'ורדנו של הסימן השלם של תחיית הצדיק חיים ''אך ורק הצדיק חיים יכול לעשות את זה''. בכול מקרה, השאיפה של מאמינים בגאולה השלמה היא לזכות לגוף של תחיית המתים כאשר עוזבים את עולם הזה, אמן וכן יהי רצון. לכן הגואל חיים מלמד אותנו את האמונה בתחייתו.

 

תיקון גדול

אפריל 5, 2006. כתבתי את ההערה לעיל אפריל 2, 2006 ואתמול בלילה, אפריל 4, קראתי אותו לפני פאולו, נודה, ג'וזפה, אברם והדסה. אחרי זה כשישנתי קיבלתי שני חלומות. בראשון הצטרכתי להשתין ולא מצאתי כי אם מקום, בחוץ, מלוכלך לגמרי ומסריח, וכשגיליתי את עצמי להשתין, האבר הזכר שלי בפרט וגם כל חלק האמצעי שלי היו במצב של ריקבון, כמו אצל מת. בחלום השני נודע, ביחד עם הילדים וחברה של אולי שלושים בני אדם, החליטו להרוג את עצמם לדעת, (חס ושלום) זרקו את עצמם מחבל גדול שהיה משוך מעל לנהר מסוכן למטה למוות. אני זוכר שלפני זה נסיתי לשכנע את נודע שלא לעשות ככה ולחיות אבל לא הסכימה. חלומות אלה באו לתיקון גדול על מה שכתבתי לעיל -השאיפה של מאמינים בגאולה השלמה היא לזכות לגוף של תחיית המתים כאשר עוזבים את עולם הזה – JAMESTOWN עוד הפעם חס וחלילה וחס ושלום. שאיפה כזאת אינה מאוזנת ומובילה להפך ממש מהרצוי. קודם כל, מה שנאמר בנוגע הזכות לקבל גוף חדש של התחייה אינה כי אם אחרי שכבר מת ונכנס למשפטו בבית דין שלמעלה. הגוף מת ומתרקב ונאכל מתולעים בקבר. אם הבן אדם זוכה להיכנס למלכות השמים, אז הוא יזכה לקבל גוף חדש נברא אז כפי מקומו ודרגתו שזכה להם. יכולים לקרוא לגוף ההוא בעולם השני, אחרי המשפט, גוף הקם בתחייה בזכות תחייתו של הצדיק חיים. טעות היא וסכנה גדולה להגיד, כמו שעשיתי פה, שהשאיפה שלנו היא לקבל את גוף התחייה ההוא. השאיפה שלנו צריכה להיות לעבוד את ה'' בכל אופן אפשרי בעולם הזה בכדי לזכות להיכנס למלכות השמים אחר כך. מדובר על מלכות שמים חדשה המתקיימת כבר בצורתה הסופית אחרי בחירת ה'' בגואל חיים, השופט המשוח במלכות השמים. ובכן אנו מדברים על זה בקשר לברית השלמה של הגה''ש. לא מספיק להאמין בתחייתו של הצדיק חיים. כולנו צריכים ללכת על פי עשרת הדיברות ולהתעסק במידות הטובות ובסגולות הלב ולחיות בדרכי הצדיק החי באמונתו. זאת היא הצריכה להיות השאיפה שלנו, לחיות במידות האהובות לה'' ולהשתדל לעלות על המדרגות של שיש לבן, הן סגולות הלב, ולרצות להיות ישרים וזכאיים בכדי להתקבל במלכות השמים.

אמירת ג'ורדנו בחלומו ''רק הצדיק חיים יכול לעשות את זה, ואף אחד אחר'' מתבררת יותר עכשיו. אין אף אחד אחר יכול לזכות כפי זכויותיו לתחייה, (שאין מעשים או זכויות המשתייכים לדרגה זו, ועניין מתנה מופרדת היא) רק הצדיק חיים שזכה לזה ואף אחד אחר. ובזכותו ישנם חיים חדשים גם בעולם הזה וגם בעולם הבא. ואמנם צריכים לעבוד גם קשה ולהמשיך תמיד בעבודתנו לה'' ולעזור לאחרים. וצריכים לאחוז באמונה גדולה בתחייתו של הגואל חיים, שזה מפתח לקבלת הרוח החדשה. אנחנו לא צריכים בשום פנים לצאת מהאיזון בגלל זה. ואסור לנו לשכוח את חוקים השייכים לגוף הזה של תשעה נקבים, כי דרך מעשי הגוף הזה אנו מקבלים זכויות. אנחנו לא צריכים להגיע לגוזמאות, במוח ובלב, בגלל הסימן הפלאי של תחיית הצדיק חיים. (וכן בכול החלומות המובאים כאן, הצדיק בתחייתו מדבר טבעית ובנחת ומשקיט ולא מפחיד וכו.) אנו צריכים להמשיך לחיות בפשטות באמונתנו, ולא לזרוק את עצמנו לנהר בכדי להסיר מאיתנו את הגוף הזה ולקבל גוף חדש. אי אפשר לזכות לכלום אם עושים נגד רצון ה''.

הגענו על סף העולם החדש, ואמנם באמת סימן תחיית המתים נמצא במסורת ישראל מאז כבר אלפים שנים. והוא סימן אמיתי השייך לאמונת ישראל. מה שלא נודע במסורת היא דרגת סימניו, הסימן המתחיל בישוע והסימן השלם והסופי בצדיק חיים. הם הסימנים הניתנים בכדי לקרב את העולם להשגתה ולהתגבשותה. גם אף בין חכמי התורה בכמה מדרשים ישנן סברות היוצאות מהאיזון בנוגע לתחיית המתים והצדיקים שיקומו מקברותיהם בגופים חדשים של התחייה. הנה לימד אותי הצדיק חיים, בלי פקפוקים, שה'' ברוך הוא לבדו יודע את הזמן ההוא, אבל במונחים שלנו מדובר על מאות או על אלפים שנים, ורק ה'' יודע מתי ואת אופן התגבשותו.

מה שאנו יודעים עכשיו, והיא גם כן קפיצה גדולה בהבנתנו, הוא שאחרי תחייתו של הגואל חיים שוב לא זקוק שום סימן היסטורי אחר כדי שהאנושות תגיע בסוף להתגבשות העתידה של תחיית המתים. ולטעם זה נקרא הסימן השלם הסופי. ולטעם זה הגואל חיים, הקם בתחייה מן המתים, מלמד אותנו את האמונה הגדולה בסימן הזה, כדי שנוסיף הכרה באמיתותו ונתפלא על תכנית ה'' בהיסטוריה הגאולית של האנושות. לא כדי שנשאף לגוף התחייה, אלא כדי שנשאף להיות ישרי לב החיים באמונתם, ונשאף לזכות להמשך מאושר בחיים לפני ה'' אלהינו גם בעולם הזה וגם אחר כך במלכות השמים. אמן וכן יהי רצון. ובכן אקווה להימחל ולהיסלח על הטעות שלי הגדולה בזכות התיקון הגדול הזה הנשלח מהצדיק חיים בכדי שלא ניפול למחשבות בלתי מאוזנות בגלל הסימן המפליא והגבוה מכול מחשבה רציונאלית, הוא סימן תחייתו של הצדיק חיים.

 

665 – פרץ חלם (מרץ 19, 1990 – באר שבע) שהיה מאד רגיש, מפני היה מחכה טלפון מהצדיק חיים, אמנם אז נמצא עם הצדיק עצמו שנתן לו רשות ללכת על צידו וגם לאחוז אותו מתחת לזרועו. כשהיו מטיילים הצדיק אמר לפרץ ''ראית כמה סבל?'' פרץ ענה בהתערבות מורגשת ''אף אחד סבל כמו שסבל הצדיק חיים, ואחרי הגזרה שהייתה אף אחד יסבול כובד כזה מגזרה כזו''. - -

 

מדובר על הסבל האחרון של הצדיק חיים, ראש הלו' צדיקים הנסתרים, מסרטן בבטן. סבל זה בא בגלל גזרה עולמית, בר מינן, שנגזרה על העולם, וקיבל הצדיק חיים על עצמו לבדו את כל הגזרה ההיא במקום שתיפול על העולם. אף אחד מהצדיקים הנסתרים בעבר ראתה גזרה נוראה כזו, ומהם שהיו עם הצדיק חיים, ראו אותה בבית דין של מעלה אבל פחדו לא קיבלו אותה. ובכן לא דומה סבל זה שסבל, ולא יהיה סבל כזה בין הצדיקים האמיתיים שוב. זה מפני שאחרי סבל הצדיק חיים הוא נבחר לגואל, ונכנס זמן הגה''ש, ונכנס דור הרביעי האחרון, ונגזר בבית דין של מעלה שסבל הצדיק חיים הוא הנקרא הסבל האחרון ושוב לצדיקים אין רשות לקבל על עצמם את הגזרות, שאם יקבלו גזרות כמו בעבר לא יתקיים הדור הרביעי, יבוא משכיל או חמור ויתבונן.

 

673 – דניאל (מניגרסו) חלם (אפריל 14, 1990) שהיה ביחד עם הצדיק חיים ואשתו הגברת מזל. פרץ היה מדבר עם הצדיק חיים ודניאל היה מדבר עם הגברת מזל בחדר אחר. אחרי זה דניאל נמצא באיזה רחוב שהיה עבה בצמחים ושיחים שיש להם קוצים, והיה מאד קשה לו ללכת. עתה הצדיק חיים היה נוכח ודניאל ביקש ממנו עזרה. הצדיק עכשיו התרגז נגד ה ''מפתה'' ונגד כוחות החושך. דניאל ביקש מהצדיק לאחוז בו כדי שלא תיפול; כן עשה והתעלם. נמצא פרץ שאמר שהצדיק התעלם מפני שנכנסה אמו של דניאל. אחרי זה הצדיק חיים התראה בצורת חבר של דניאל בעבר ואמר לדניאל ''מה אתה חושב ,שאני לא יודע את החיים שלך''? - -

 

האמונה בתחיית הצדיק חיים עוזרת לאדם לגרש את השטן ואת הכוחות השליליות. בני אדם מסובכים בפנים ומסתבכים בכול מיני קוצים ודרדרים מיצר הרע וכו. ולכן עזרה אמיתית תבוא רק ממי שמכיר בכול פינות ובחינות חייו של האדם, ואין זה כי אם ה'' ברוך הוא. ולגאולה השלמה הצדיק הנבחר שמובטח בו כי חפץ ה'' יצלח בידו יודע את כל בחינות חייו של האדם, והמאמין בתחייתו יקבל עזרה אמיתית ממנו נגד היצר הרע ונגד כל דבר רע שיהיה. הרי אמונה זאת היא בדיוק באותו הערך של ''והאמינ בה'' ובמשה עבדו.

 

682 – פרץ חלם (אפריל 28, 1990 – באר שבע) שראה הצדיק חיים שהיה יושב על יד שולחן בחוץ של בית קפה. פרץ ניגש והצדיק אמר לו ''שלום'' רמז לו לשבת. אז אמר לו הצדיק ''הייתי עכשיו עם משה רבינו ואמר לי להגיד לך להסיר מפיך את החטא שדיברת אתמול בלילה''. אחרי זה פרץ ראה באותו בית הקפה בפנים כובע בהיר מאותו מין כובע שהיה לפרץ בביתו. בעל בית הקפה אמר שהיה כובע לא היה למכירה, ושהיה מחודש כפי המודל של אותו הכובע של פרץ. לאותו הכובע המחודש היה באמת מראה חדש לגמרי והיה נאה להסתכל עליו. אחרי זה פרץ נמצא בדירה של ג'ינו (טמפיארי) ואליאדה לוי אשתו. ג'ינו הסביר לו שהדירה הייתה אותה הדירה הקודמת אבל נתחדשה לגמרי ברהיטים חדשים ודברים מועילים מודרניים ובדברים אלקטרוניים וכו.

 

מדובר על החטא שלי שאמרתי ''אני צריך לחדש את התורה על פי אותיותיה'' (תראו את יומן חמוא''ל שלי לכל העדות על זה). כל כך חמור ועקום היה רעיון זה שהגיע הדבר לאוזני משה רבינו, שהוא האחראי על התורה וכו. זה בגלל אחריותי על סידרות החוק החדש, ואם אני טועה בהנחייה או ביסודות, חלילה וחס, זה יעקם את הכול, חס ושלום. עיקר הסיבוך שיכול להיות נמצא בדרך ההתחדשות של חוקי התורה, ולכן ניתנות כאן שני דוגמאות על הדרך הנכונה בהתחדשות התורה מבלי להסיר כלום מהיסודות, ומשנה חדשה חשובה מאד היא (תראו הקדמה לחוק החדש של הגה''ש בזכות הגואל חיים).

 

686 – דוד לוי חלם (מיי 8, 1990 – בת ים) שהצדיק חיים נמצא בבית חולים מאד מודרני ונעשה עליו ''ניתוח'' של הברית מילה החדשה ''על'' הברית מילה הישנה. דוד היה נוכח והסתכל על כל הניתוח. - -

 

יכול גם היהודי המהול כהלכה לקבל את הברית החדשה השלמה של הגה''ש, ובזה מתחדשת הברית מילה הקודמת. כל זה בזכות הצדיק חיים שנולד מהול לגמרי ב1914 בצנעא תימן בשחר של שבועות ו' סיוון. היהודי הנכנס לברית שלמה ייעשה לו סימן לזה בהוצאת טיפת דם מהמילה, וכן היה אצל הצדיק חיים בלידתו מהול, נעשה חתוך קל, כפי ההלכה, להוציא טיפת דם. ולכן בא כאן הצדיק חיים בעצמו לתת סימן על זה. ובית החילים המודרני הוא שייעשה החתוך הזה בכלי מיוחד מודרני.

 

535 – דוד לוי חלם (אפריל 12, 1989 – ישראל) ראה את הצדיק חיים שנכנס לבית הוריו במילאנו. הצדיק חיבק את דוד וישב על יד השולחן ביחד עם רמו (אביו של דוד), נלדה (אמו), רנטו (אחיו) ופרץ שבידו היה המטה של הצדיק. אז אמר הצדיק חיים לפרץ ''תהיה מוכן ואתן לך סימן''. על השולחן היה מין קערה שהיה בה אבק-אקדח; על פרץ היה להכות את הקערה באופן שידלק האבק בהתלקחות. כאשר עשה ככה פרץ, הצדיק חיים נעשה לתינוק נולד כרגע. אז התחיל התינוק לדבר כמו ילד והפליא את כולם. אז אמר להם ''אל תתפלאו, אני המורה חיים ונעשיתי תינוק''. כולם בשומעם את זה צחקו משמחה והייתה חדווה גדולה. - -

 

התגבשות הנבואה בישעיה: ''ילד נולד לנו, בן ניתן לנו, ותהי המישרה על שכמו''.

 

536 – פרץ חלם (אפריל 12, 1989 – מילאנו) שקיבל מהצדיק חיים חטה חדשה לאפיית מצות בשביל הפסח החדש. אמר הצדיק חיים ''זה בשביל ההתחדשות החדשה של פינות בית התפילה ובשביל התחדשות התורה'' - -

 

בא ציווי זה על כתיבת ההגדה החדשה של הפסח החדש המסודר בארבעה כוסות כפי הארבע פינות של בית התפילה וכו. (תראו מנהג חדש - פסח).

 

537 – אדם חלם (אפריל 16, 1989 – מילאנו) שהיה בכיכר דוויומו במילאנו ונפגש עם הצדיק חיים. הצדיק שהיה מלובש יפה, נראה כבן חמישים שנה, בתנועות מהירות וזריזות, אמר לאדם ''שמעתי שאתה הולך לשבת בארץ. זה טוב מאד''. הצדיק אחז באדם לקרב אותו על צידו(אדם זוכר שזרוע הצדיק היה כמו ברזל). ביחד נכנסו לכניסיה הגדולה של הדוויומו וישבו בפנים, אדם בימינו של הצדיק חיים. מאחוריהם, על רצפת הכניסיה הודלקו נרות לתמונות של עבודה זרה. הצדיק חיים אז התחיל להתפלל בשמחה עצומה ושר שירי תהילים בעברית והודה לה'' בהתלהבות גדולה. קצת אחרי זה נוצרי אחד שהיה יושב בשורה לפניהם, מלא רגש ממה ששמע, עמד על רגליו ובפנות אל הצדיק אמר ''האדם הזה הוא באמת הגואל''. - -

 

הגאולה השלמה היא גם כן בשביל הנוצרים. סימן התחייה של ישוע לא היה שלם, נתראה פעם לתלמידיו, אבל לא היה יכול אחר כך לבוא בחלומות וללמד אותם, ויותר חשוב, לתקן אותם ולהוציא אותם מהטעויות וכו. אחר כך יידעו ויבינו הנוצרים ויאמינו בתחייתו השלמה של הגואל חיים. (תראו את ספר המפליא על כל נושא מישרת ישוע ותיקון הנוצרות).

 

פאולו חלם (אפריל 25, 1989 – מילאנו) שהיה בכניסייה קתולית גדולה ביחד עם פרץ שהיה מלובש בתוניקה ירוקה. פרץ היה דורש להם על המסר החדש ועל עצמו היה נסביר שהוא איש הסימנים המכין את ''הדרכים המשיחיות'' לדורות הבאים. כל הקהילה השתוממה. אז דיבר פאולו עם קרדינאל והסביר לו שהגואל חיים היה בחייו ראש הלו' צדיקים הנסתרים. בשומעו את זה הקרדינאל התרגש מאד ואמר ''אה, האנשים האמיתיים, הצדיקים הנסתרים''. - -

 

הגם שפרץ למד 13 שנים עם הצדיק הנסתר חיים, הוא לא זכה להיות להיות צדיק נסתר. כאשר נבחר הצדיק חיים לגואל לפרץ ניתן תפקיד ''איש הסימנים'' להסביר לדורות הבאים את הסימנים השלמים וגם להסביר את דבר הלו'' צדיקים הנסתרים בכל דור. העובדה שפאולו יכול להסביר את זה לקרדינאל ושהקרדינאל היה יכול לקבל את זה, ראייה היא להצלחתו, ברוך ה'', של ''איש הסימנים''.

 

549 – ג'וזפה חלם (מיי 6, 1989 – מילאנו) שהיה על אותובוס שנמצאים בו הצדיק חיים, פרץ ופאולו. הצדיק היה נותן הוראות לפרץ על עשיית סימנים מסוימים, ואמר לו שאלה הסימנים צריכים להיראות כסודיים אצל האנשים, והוסיף ''פרץ יודע שהסימנים הם רציניים מאד''. ג'וזפה שהיה שומע לשיעור ניגש אל הצדיק ואמר שגם הוא היה חפץ לעשות סימן. שאל אותו הצדיק חיים ''מהו סימן?'' ברגע ההוא פאולו אמר ''זה נכון. זה בדיוק מה ששואלים בני אדם בדבר הסימנים''. אז הצדיק נתן שיעור לג'וזפה על איך צריכים לדבר. אחרי זה היו בחדר ועל שולחן אחד היו מסומנים בארבע אבנים בניין בית התפילה. באמצע הייתה קערה של מים. פרץ וג'וזפה היו מטבילים לחם במים אבל הצדיק הפסיק אותם, נגע לקערה במטה שלו, ואז נתן להם רשות להמשיך לטבול את הלחם במים. - -

 

כל סימן הוא ברשות הצדיק חיים, וכן כל חמור העושה סימן צריך לעשותו ברשות הגואל.

 

550 – אננא גספרוטי חלמה (מיי 6 1989 - מילאנו) שהייתה בחנות והייתה מסבירה לבעלת החנות שלא משומשות בצדק המידות של אותו המקום. פתאום נכנסה בחורה אחת, ובעלת החנות צעדה אחורנית מפחד, כי ידעה שהבחורה ההיא כבר מתה. אננא נתנה לבחורה יד, והכירה מתכונות מסוימות של היד עצמה שהבחורה הייתה מעולם המתים. אננא המשיכה מכול מקום לדבר איתה באופן טבעי. הבחורה הייתה מופרעה מקולות המפריעים לה ושאלה את אננא איך זה שהיא נשארה לדבר איתה. בנשימה אחת אננא ענתה ''אני רוצה שתפגשי עם המורה''. פני הבחורה הבהירו ובדרך תנועותיה ורושמי פניה, נתנה להבין שהנמצאים בעולם השני לא רק שהכירו טוב את הגואל חיים אלא היו גם כן מאד שמחים בגלל מישרת בית הגאולה השלמה. - -

 

בשורה נפלאה מעולם השני בזכות תחייתו של הגואל חיים.

 

565 – דבורה (נודע) חלמה (יוני 19, 1989 – מילאנו) שראתה פרץ ותלמידים אחרים בבית החיים לפני המצבה של הצדיק חיים. אז קם הצדיק מקברו באופן ממשי שיכולו כולם לראות אותו. תיקףומיד פרץ הראה כבוד גדול לצדיק והלך אחריו. דבורה רצתה לשאול לצדיק עצה על משהו אבל נאמר לה שהוא בא בכדי לדבר אל העיתונאיים. אחרי שדיבר עם העיתונאיים חזר הצדיק חיים למקום קברו. דבורה הבינה שהצדיק היה מרוגז על התלמידים בגלל חיסרון הדרך ארץ שלהם. אחרי זה דבורה הייתה בבית ונכנסה לחדר בו פרץ היה מדבר עם אחת שמה אנטונייטה. פרץ ביקש מדבורה שתצא משם, מפני שהיה מדבר דברים פרטיים. דבורה כשיצאה לא הרגישה בנחת על דבר זה ואז קול מלמעלה אמר שהז היה חיסרון בדרך ארץ, מפני שאם מישהו רוצה לדבר עם פרץ באופן פרטי, זה לא צריך לתת הרגשות לא טובות באחרים. אחרי זה נאמר שהאשה אינה צריכה להישאר בבית לבדה, בפרט אם יש לה ילד או ילדה, מפני שיכול לקרות משהו לא טוב.

 

יציאתו של הצדיק מקברו סימן קשה הוא, ומראה שהוא מופרע מדברים המתרחשים, בפרט בין התלמידים. והדרך ארץ קדמה מן התורה ואם אין דרך ארץ אין תורה. דבורה מקבלת כאן הוראה עדינה בדרך ארץ. ומה שהאשה לבדה בבית יכולה להיות בסכנה עצה כללית היא, אבל לא הבנתי מה שייך לחלום הזה.

 

577 – אדם קמחג'י חלם (יולי 28, 1989 – מילאנו) שהוא היה ביחד עם הצדיק חיים ועם פרץ בחדר של בית ספר. הצדיק חיים ישב בין פרץ ובין אדם במקום השמור לתלמידים. היו לומדים תורה ואדם היה מאד מעוניין וגם מתפלא על הסבריו של הצדיק. לפרקים אדם ניגש אל שולחן הצדיק לשאול שאלות. אז בסוף פרשה שהיו לומדים ראה אדם שכתוב ''ה'' עשה ברית בין הצדיק חיים ובין בני ישראל''. אדם שאל לפרץ אם זה הוא הפעם הראשונה ששם הצדיק נכתב בתורה ופרץ ענה שכן הוא. אדם ניגש אל הצדיק חיים ושאל אותו, כאילו נמצאים כבר בזמן העתיד הרחוק, ''מורה, איך פירשו הרבנים והחכמי התורה את ההזכרה הזאת (המרמזת) על הצדיק חיים?'' הצדיק ענה ''אינני מבין- הם מדברים על ''ברית'' – אולי ''דרך ארץ'' ''. אז בחיוך אמר הצדיק חיים לאדם ''גנבו ממני כותרת''. - -

קשור בפסוק ''וייצר ה'' אלהים את האדם עפר מן האדמה ויפח באפיו נשמת חיים ויהי האדם לנפש חיה.'' זו פעם ראשונה שנזכר מלת ''חיים'' בתורה, והפסוק לפעם הראשונה מדבר על ''יצירת'' ''האדם'' ומלת ''האדם'' נזכר פעמיים בפסוק. הרי ''בריאת האדם'' הבא קודם לזה בתורה הוא על כללות האנושות. ואמנם ''יצירת האדם'' מרמזת על ''האדם המעולה והנבחר'' אף כי גם יצירתו מן האדמה, כמו כל אדם, בכדי לצאת מכול טעות שאפילו הכי מעולה הוא עפר מן האדמה. (ולישוע הייתה קבלה מבית ספר האיסיים שהגואל השלם הבא באחרונה נקרא ''בן האדם''.) ''וייצר'' בשני יודים מרמז על שתי יצירות של האדם המעולה ופה יש לדרוש באברהם אבינו ובמשה רבינו, אברהם אבינו הוא יצירת האדם המעולה ומשה רבינו הוא שלמות האדם בתיקונו וברית התורה נעשתה בין ה'' ברוך הוא ובין בני ישראל דרך משה רבינו. ואמנם שתי היצירות בסוף התקופות מרמזות על אברהם אבינו ועל הגואל חיים, ולכן אינו מדובר בברית התורה עם בני ישראל כאן כי אם בברית עם אברהם שהוא אב להמון גויים, ובכן יותר קרוב לומר שהברית שייכת לדרך ארץ השייכת להמון גויים ולא לברית התורה עם בני ישראל. ובכן שתי יצירות בנשמת חיים, יצירת האדם המעולה באברהם אבינו ויצירת האדם המעולה בגואל חיים. אלה הן השתי יצירות של האדם המעולה אשר נשמת חייו נעשה נשמת חיים לכל הזוכים בעולם. ואולי הרבנים וחכמי ישראל הבאים לא רוצים להודות בזה, מפני שנראה כאילו ממעטת בכבוד התורה הנקראת חיים. ואמנם באמת התורה כולה מתחדשת בזכות הגואל חיים לזמני הגה''ש. ומה שלא רוצים להודות על זה כאילו גנבו ''כותרת'' מהצדיק חיים. ואמנם הוא מחייך על זה ואינו מתפעל מזה, והמבין יבין.

 

436 – דבורה חלמה (דיצמבר 29, 1988 – מילאנו) שראתה בשמים ''כסא'' עשוי מאבנים. מתחת ל ''כסא'' היו מלאכים. אחרי זה ראתה, אמנם לא באופן ברור, את הצדיק חיים היושב על הכסא. אז נשמע קול שאמר ''אף אחד, אפילו המלאכים, יכולים לראות את הכסא של מלכות השמים כמו שהוא באמת''. - -

 

444 – דניאל חלם ( ינואר 3, 1989 – מילאנו) שהיה בבנק כשנכנסו שודדים, ואחרי שגנבו את הכספים, בבריחתם מהבנק, ירה באקדח אחד מהם ונהרג ילד קטן. אם הילד צעקה מצער. נמצא גם כן דומניקו מניגרסו, אביו של דניאל, ובראותו את כל זה, הרים את הילד המת ואמר ''ה'' אלהים, תחיה את הילד הזה''. אחרי קצת זמן נפתחו עיני הילד והתחיל לחייך. כל הנוכחים הודו לאל חי בורא העולם על נס זה. בינתיים השודדים נסגרו בתוך חדר אבל חטפו בני-ערובה. פתאום התראה הצדיק חיים ובתחבולה קרא לרוחות של הגנבים וציווה אותן לבוא לקראתו. דניאל ראה מחציר הבנק שנזרקו הגנבים מהחלון אחד אחד. דניאל ראה את הצדיק חיים ונתעורר. - -

 

בזכות תחייתו של הצדיק חיים גם לאחרים אהובים לצדיק נתן כוח התחייה, כמו כאן דומניקו מניגרסו אשר במותו קם בתחייה בזכות תחייתו של הגואל חיים.

 

450 – ג'וזפה חלם (ינואר 9, 1989 מילאנו) שראה את החתונה של איוזפיה (טינה – אחותו של פאולו פיארו) וסאיד (חבר שלנו מקהיר). בשמים הייתה שמחה גדולה בגלל החתונה הזאת. אז ג'וזפה ראה את הצדיק חיים שהיה שבע רצון והיה מדבר עם סאיד בערבית. - -

 

חתונתם הייתה חשובה בעד העולם המוסלמי שבסוף ישתתף בגאולה השלמה. סאיד, שהוא מוסלמי אבל לא פנאטי והוא מכבד את עם ישראל, נעשה ''סימן'' לעולם המוסלמי של הגה''ש אף על פי שבעצמו עד עתה אינו מבין הרבה בענייניה. (תראו מסר למוסלמים – בחוק החדש)

 

471 – דבורה חלמה (ינואר 24, 1989 – מילאנו) שרגלי כסא הצדיק חיים היו של זהב; ירדו מלמעלה לגעת לארץ. דבורה אמרה ''זאת היא התקשרות מלכות השמים עם הארץ, והכוכבים הם אמצעים להביא את הבשורות הנפלאות לעולם דרך חלומות''. דבורה אמרה ה'' הוא הרופא של כולנו, מפני שרק הוא מכיר בטוב של כל נשמה'' - -

 

487 – פרץ חלם (פבואר 5, 1989 – מילאנו) שהיה בבית קטן והיה רגיש כי הרגיש את נוכחות הצדיק חיים. אז הוא ראה את הצדיק שאמר לו ''למה אתה אומר שאתה התלמיד של יהודה, ומכחיש שאתה תלמיד המורה''? פרץ התחיל להפציר בצדיק ''לא, מורה, לא אמת. אף פעם לא אמרתי ככה ואנו ככה. אני תלמידו של הצדיק חיים''. אז הצדיק התקרב אצל פרץ ואמר בחיוך ''כן, אני יודע, פרץ, רציתי לנסות אותך''. קצת מרחוק פרץ ראה את פאולו ונודע לו שבזמן שפרץ היה סגור בבית פאולו הלך כמה פעמים אצל הצדיק בלי להגיד את לפרץ, וזה גרם קצת ''קנאה'' בפרץ ואמר לפאולו ''אה, אתה קצת מחוכם. הלכת לבק אצל הצדיק ולא אמרת לי כלום''. אז פרץ שמע את קולו של הצדיק חיים שאמר ''אין דבר, פרץ, לפאולו יש המזל של יוסף''. - -

 

491 – ג'וזפה חלם (פבואר 19, 1989 – מילאנו) שהיה בבית דודתו בדרום איטליה (מקום לידתו); כאשר אמר להם שלום הרגיש את נוכחות אביו, עליו השלום, דומניקו מניגרסו, בחדר אחר. ג'וזפה נכנס וחיבק אותו, ואז ראה את הצדיק חיים שהצביע לו ללכת אחריו. הצדיק חיים היה מדבר עם קרוביו של ג'וזפה בדיאלקט. גם דומניקו מניגרסו הלך אחריו והיה מסתכל טוב על הכול. אחרי זה הצדיק היה שוכב על המטה ופרץ היה קרוב לו. אמר פרץ '' מעתה אף אחד יסבול מהמחלה הזאת'' והצביע למקום שנעשה שם ניתוח הבטן בגלל סרטן. - -

 

בשורה נבואית היא שתימצא תרופה לסרטן, נקווה בקרוב, ובכול מקרה יהיה במשך הדור הרביעי הזה.

 

307 – דבורה חלמה (אפריל 1, 1988 – מילאנו) שפאולו היה מנסה להסביר עניינים בנוגע ללו' צדיקים הנסתרים. פאולו היה בטוח במה שהיה אומר, אמנם פרץ הוכיח אותו ואמר ''תיזהר, אל תחשוב שאתה יכול להסביר את עניין הלו' צדיקים הנסתרים בפשטות, כשבאמת ישנו לימוד של שנים רבות לפני זה'' - -

 

349 – פאולו חלם פעמיים באותו הלילה (יולי 18, 1988 – מילאנו) שהיה בביתו של הצדיק חיים. הצדיק נפטר ונעשו הכנות להביא אותו לבית החיים. פרץ ופאולו נשאו את הארון ואמנם במקום להוביל אותו כרגיל הובילו אותו זקוף. אחרי כמה ימים, בהפתעה גדולה, הצדיק חיים היה בביתו של פאולו ופרץ היה איתו. הצדיק חיים היה חי, בבריאות שלמה, ובשמחה אמר לפאולו ''תראה, תיגע בי ותראה שאני חי''. פאולו נגע בו בידו הימינית; היה שמח ולא פחד בראותו את הצדיק אף כי ידע שכבר מת. אחרי זה היו בחדר אחר והצדיק התפשט. פאולו ראה את רגליו ואת הברית מילה (הוריד את ראשו בסימן כבוד). אחרי זה גם פרץ התפשט ומשח את עצמו בשמן רב לפני הצדיק חיים. - -

 

זו קבלת סימן הכוהן המשוח של בית התפילה.

 

390 - ג'וזפה חלם (אוקטובר 25, 1988 – מילאנו) שראה את סאיד ביחד עם התלמידים בבית התפילה. סאיד אמר ''אנחנו מחכים לאדם נבחר מאללא שיתן הסברים ליהודים, לנוצרים ולמוסלמים''. באותו החדר נמצא הצדיק חיים שהיה מחייך. - -

 

זו אמונה פופולרית בין המוסלמים שבסוף מייצגת ''מפתח'' לכניסתם לגאולה השלמה.

 

396 - ג'וזפה חלם (נובמבר 1, 1988 – מילאנו) שנמצא בביתו בחדרו ושמע קולות אחיותיו שהיו אומרות ''הסתכלי, אמא, הגיע אבא''. ג'וזפה בשומעו את הבשורה הטובה הזאת נכנס במהירות למטבח. הוא זכר את דבריו של פרץ ''במקרה שבא אביך, תביא לו כסא תיקף ומיד והשיב אותו, לכבוד''. ג'וזפה לקח כסא וביקש מאביו שיישב. אז דיבר ג'וזפה עם אביו ושאל אותו ''האם זה אמת מה שאנחנו עושים?'' (ג'וזפה שאל ככה לא לעצמו כי אם בשביל אחיותיו). דומניקו מניגרסו באופן עדין ענה ''כן, היא האמת''. אז ג'וזפה שאל אותו כמה שאלות על העולם השני ואביו ענה ''זה סוד. לא יכולים להגיד''. ג'וזפה שאל ''האם היא האמת שקמת מן המתים?'' ענה אביו ''כן, אמת''. המשיך ג'וזפה ''תודה לאל, בזכות הצדיק חיים?'' ואביו ''כן, בזכות הצדיק חיים''. אז דומניקו מניגרסו רמז לבנו לנגוע בו ונגע בו. התחיל אביו לעשן סיגר. אמר ג'וזפה ''אבא, האם לא מזיק לך הסיגר הזה''. אביו ענה ''אין פה כאבים''. אחרי זה כולם יצאו מהבית ונכנסו לבית של אשה אחת. כשאנשי הבית ראו את דומניקו מניגרסו חי, התפלאו. והוא אמר להם ''תודה לאל, הייתי מת וקמתי מן המתים בזכות תחייתו של הצדיק חיים''. - -

 

ואינו יהודי, ולא היה מהול, ולא יודע תורה, ואיש פשוט מאד היה וישר.

 

216 – אננא גספרוטי חלמה (יולי 2, 1987 – מילאנו) שעמדה לפני הצדיק חיים שישב בראש השולחן. המורה ביקש ממנה להביא לו טוחן-קרח. אננא, מאד שמחה לעשות דבר מועיל הביאה לו את הטוחן-קרח וברגישות חזקה אמרה שהצטערה רק על קטנות הטובה הזאת. הצדיק חיים בחיוך אמר לה ''כל אחד עושה מה שיכול לעשות, וזה טוב''. אננא מרוב ההתרגשות שלה הרגישה שהיא מתעוררת. הצדיק חיים השקיט אותה ואמר לה שלא לדאוג על זה, והבטיח לה שאפילו אם תתעורר היא תחזור לשם. וכן היה, אננא התעוררה, וכשהתישנה עוד הפעם נמצאת באותו המקום. עכשיו הצדיק חיים היה מדבר עם שני אנשים בנוגע לאיש אחר שהראה סימפטומים מאד מוזרים ומדאיגים. הצדיק הסביר שאותה המחלה באה בגלל השפעות הירח. - -

 

גם בחלומות אחרים נזהרנו נגד השפעת הירח וזיקי השמש במשך דור הרביעי הזה (תראו חלומי עדות על הדור הרביעי)

 

226 – אדם חלם ( יולי 18, 1987 – מילאנו) שראה את הצדיק חיים שאמר לפרץ ''פרץ, (קם פרץ על רגליו תיקף) מי אני?'' פרץ ענה ''הצדיק חיים הוא הגואל, אפילו אם רק מעטים יודעים את זה עד עתה''. - -

 

וכן הוא עד עתה אפריל 5, 2006 –

 

110 – רמו לוי חלם (אפריל 12, 1986 – יום לפני פגישת הפיפיאור בבית הבנסת ברומא) שראה את הצדיק חיים בבית החיים במילאנו ושאל אותו אם הוא יכול לעזור לו במשהו, אף כי היה שבת. הצדיק היה נוסג חתיכה גדולה של עץ. רמו אמר ''אבל אולי שומר בית החיים ישמע אותך''. ''אל תדאג'' ענה הצדיק בחיוך. אז רמו רצה לעזור ולהחזיק את העץ במקומו, אבל הצדיק חיים לא נתן לו ואמר ''אני צריך לעשות את זה לבדי''. - -

 

סימן חיתוך הגזרה הארוכה אלפיים שנה של הקונפליקט בין יהודים ונוצרים, בזכות הגואל חיים. הפגישה בבית הכנסת עם רב טואף היה הסימן המקביל כדי שייזכר הדבר בעולם.

 

111 – אננא פסלאקווה חלמה (מרץ 21, 1986 – פיולטלו, מילאנו) שכל התלמידים היו ביחד לחוגג את חג הפסח. לפני שהתחיל בסדר, צלצל מישהו בדלת. אננא פתחה את הדלת והיה הצדיק חיים. הוא אמר ''אני שמח לראות אתכם ביחד''. אז הוא הלך לקראת שולחן שהיו עליו סימנים (אבנים); פרץ היה מתפלל שם. הצדיק חיים בירך את השולחן ואת הסימנים בעברית. אז הוא פנה אל אננא ואמר ''אני רוצה קצת דם לשים על הדלת''. אננא נתנה לו דם של כבש (שנשחט על ידי פרץ) והוא שם את הדם על מזוזת הדלת, מתחת למזוזה שהייתה שם. הייתה אווירה מופלאה והכול שתקו. הצדיק ניגש אל שולחן הסדר וחיבק כל תלמיד באומרו ''פסח טוב''. לפני שישבו התלמידים הצדיק חיים אמר תפילה בעברית ונשאר איתם לעשות את הסדר. - -

 

סימן הפסח החדש בבית התפילה – סימן המזוזה החדשה וכו. (תראו את העדות המיוחדת על התראות הצדיק חיים אצל אננא בדירה שלה – לא בחלום)

 

119- דוד בנין (יהודי מאסמרא וחבר של הצדיק חיים) חלם (יוני 22ת 1986 – מילאנו) שהיה יום הכיפורים והוא הצטרך לתת טלית לצדיק חיים. הוא מצא את הצדיק באחד החדרים שהיה קורא בספר תורה. סינ' בנין לא רצה להפריע לו אבל הצדיק פסק מהקריאה בכדי לקבל ממנו את הטלית. - -

חלום זה בא על סימן הקדושה החדשה בבית התפילה, כמו שאנו אומרים בעטיפת הטלית ''ברוך ה'' אלהינו אשר קדשנו בקדושה החדשה של הציצית'' – שהציצית מרמזת על כל מצות התורה, והיא המשכת הקשר בין הקדושה הראשונה של התורה והקדושה החדשה של התורה בבית התפילה של הגאולה השלמה ובחוק החדש ובמנהג החדש וכו. בזכות הצדיק חיים.

 

123 – שרה (פודו) חלמה (יולי 5, 1986 – מילאנו) שהייתה בחדר עם פרץ, אדם ועוד אחד. אז אמר אדם ''הצדיק פה, הצדיק פה''. פרץ עמד כאילו להתפלל, וענן כבד מילא את החדר. - -

 

ענני קדושה החוזרים בבית התפילה של הגאולה השלמה בזכות הצדיק חיים.

 

137 – איוזפיה (אחותו של פאולו) (אוקטובר 8, 1986 – מילאנו שמע (ממש) את קרמינשאול (אחיה) המדבר בשינה ואומר ''חיים, פירושו שלום''. - -

כמו ''שר שלום'' בנביא ישעיה.

 

147 – פאולו חלם (נובמבר 5, 1986 – מילאנו) שבבית היה חג, כולם על יד השולחן, אורחים הרבה שאכלו בשמחה ודיברו יחד. אחד האנשים בפרט היה מיוחד, מובדל בכבוד ובדרך ארץ. היה הצדיק חיים כאשר היה כבן שלושים שנה. פאולו נכנס למטבח לקחת משהו בשביל הצדיק וחשב לעצמו ''כמה זה נפלא; הצדיק כבר מת אמנם עכשיו הוא פה איתנו, ואוכל ושותה כמונו''. באותו החלום היה פאולו במלון על יד הים והיה מלווה את הצדיק חיים שעכשיו היה זקן ויושב כסא גלגלים. - -

 

50 – פרץ חלם (מרץ 28 – 1985 – מילאנו) שראה את הצדיק חיים שהיה יורד מהר, ביחד עם שנים אחרים. פרץ רצה לעלות לקראת המורה אבל הצדיק ציווה בקושי לרדת מן ההר. פרץ הלך רחוק לרגע ואחר חזר בכדי להשתדל לנחם את הצדיק, כי פניו היו מאד מצוקות בצער. אמר הצדיק חיים ''נפגעה אחותנו הקטנה''. - -

 

''אחותנו הקטנה'' מרמזת על התורה שנפגעה, בר מינן, מהדוקטרינות המזויפות של ספר הזוהר ושל המשיחות השקרנית של חב''ד, המזייפים את הקבלה האמיתית של סיני וכו.

 

79 – ג'ורדנו חלם (נובמבר 2, 1985 – מילאנו) שהתלמידים של הצדיק חיים היו עומדים במקום בחוץ, קרוב לשער גדול. מצד השני לשער, גבוה וחזק מאד, בענן מפליא מסביב לו היה הצדיק חיים. ג'ורדנו, דרך שלבי השער, אחז בחוזק אל רגלי הצדיק חיים שהכריז ''תגידו להם שאני הצדיק המתבשר (INCARNATED) שלוש פעמים'' (בדרי הימים). - -

 

זה מקביל להכרזת המלאך מיכאל, שרו של ישראל, בחלומו של ג'וזפה (1994) ''שלושה הם אנשי הגאולה, משה, ישוע, וחיים''. שלוש פעמים בדברי הימים רצון ה'' ברוך הוא התלבש, כביכול, בשלושה עבדי ה'' אלו למען הגאולה השלמה של האנושות בסוף. (הסברי הדברים בהרבה מקומות בספר משנת חיים).

 

88 – אדם קמחג'י חלם (דיצמבר 21, 1985 – מילאנו) שעמד לפני הצדיק חיים שהיה מבחין אותו בשאלות. האווירה הייתה רצינית, כמו בבחינות של האוניברסיטה. אדם בראשו למטה מבושה, אמר שהוא תלמידו של פרץ והסביר כל מה שנעשה עד אז מצד התלמידים. אמר לו הצדיק חיים ''אתה מועיל לנו, מפני שאתה מקשר את ''הפוייקט המאוחד''. - -

 

אדם קמחג'י, יהודי מהלידה, הראשון להיכנס לברית השלמה מאלה שלא היו מכירים את הצדיק חיים בחייו. מ1990 הוא יושב בבאר שבע, והוא שסידר את האתר CAMILLO ואת האתר ''בית אסתר''.

 

90 – ג'ינו טמפיארי חלם (דיצמבר 23, 1985 – מילאנו) שהוא, מאחורי ג'ורדנו לוי, רנטו לוי ודוד לוי, נכנס איתם לכניסייה (כאילו ללווייה. בחדר אחד היה מגן דוד וקיר עשוי בשיש לזיכרון מתים). אז ראה ג'ינו את הצדיק חיים מושכב מת על הרצפה, אבל תיקף אחרי זה הצדיק היה על רגליו ומחייך. ג'יונו התפלא ושאל מג'ורדנו איך זה שהצדיק היה שם. ג'ורדנו ענה שהצדיק חיים הצטרך לבשר ולגלות את עצמו''. ג'ינו היה שמח מאד על זה ובכה משמחה ואמר ''אני מאד שמח שהצדיק חיים חזר להיות בינינו''. הצדיק אמר לג'ינו ''אתה אוהב את החברה הישנה''. - -

 

7 – בחלומו (אפריל 1984 – מילאנו) ג'ורדנו לוי נמצא בגן גדול ויפה עד מאד, מלא בפרחים מבושמים מכול מין. אז הוא ראה את הצדיק חיים ביחד עם אשתו הגברת מזל (עוד הייתה חיה בעולם) הבאים לקראתו. אמרו שלום ביניהם בשמחה רבה וחמה. אז נכנס לגן ג'ינו (גיסו של ג'ורדנו) והשתומם לראות את הצדיק חיים חי. הצדיק חיים בראותו את השתוממותו של ג'ינו אמר לו ''כן, ג'ינו, אמת, הייתי מת וקמתי מן המתים. בשמוע את זה ג'ינו השתומם עוד יותר והסתכל על ג'ורדנו לעזרה. ג'ורדנו, שבע רצון ומחייך אמר ''כן ג'ינו, אתה צודק, אף אחד יכול לעשות את זה, רק הצדיק חיים. - -

 

זהו הסימן השלם השישי, סימן תחייתו של הצדיק חיים.

------------------------------------------------------------------

 

פרץ, בחלום, ראה את הצדיק חיים שאמר לו ''לא אתה שצריך לדאוג איפה אני. אני שמדריך את המישרה ואני יודע איפה אני צריך להיות ומתי''.

 

פרץ חלם שדיבר על נושאים גבוהים בלי הכבדות והדרך ארץ הזקוקות. בא הצדיק חיים והתחיל להוכיח אותו על קלות-הדעת הזאת. פרץ הוריד את ראשו וסגר את עיניו וכמעט בבכייה אמר ''אני מפציר בצדיק חיים לעזור לי. אני לא יכול לסבול את הנמוכות הזאת. אני אוהב את ה''. אני עוה מה שאני יכול אבל הדברים מורידים אותי לשלבים הנותנים לי לשכוח. זהו מה שאינני יכול לסבול, מביאים אותי לשכחה'' (על הלימודים הקדושים של הצדיק חיים נאמר). אז אמר הצדיק ''אל תפחד. מעתה אני אתן את הפקודות כדי להדריך אותך''. ובמהירות הצדיק חיים עזב את האותובוס שהיו עליו. פרץ היה רוצה לשאול לצדיק גם כן אם היה אפשר להקל על ההתחייבות שלו במלחמה נגד הקבלה המזויפת ונגד המשיחות השקרנית של חב''ד, ואולם מפני שהצדיק חיים כבר עזב את האותובוס, פרץ הבין שאין דרך למעט את המשא ההוא. - -

-------------------------------------------------------------

פרץ גרין - אפריל 6, 2006

 

Home